Училище за магия и вълшебство
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство

Обновяване на сайта!!! 28 Юли 2010
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Класна стая по вълшебство (1 курс)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Класна стая по вълшебство (1 курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Класна стая по вълшебство (1 курс)   Класна стая по вълшебство (1 курс) EmptyПон 30 Мар 2009, 09:22

Тук ще преподавам уроците.


Класната стая беше обширна, винаги обляна в светлина.В дъното се издигаха огромни прозорци, а от корнизите над тях се спускаха червени копринени пердета, свити в края на прозорците.До прозорцити в дъното на стаята имаше подюм, на който беше бюрото, направето от масивно дърво.Погледнато от чиновете в ляво от бюрото, до стената, имаше библиотека, а в дясно,до стената, беше дъската.Чиновете бяха под подюма до края на стаята, където се издигаше голяма дървена порта.Стаята винаги беше чиста и подредена.

Класна стая по вълшебство (1 курс) Alanleethehobbit


Последната промяна е направена от Sedrig Digari на Вто 31 Мар 2009, 11:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Класна стая по вълшебство (1 курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая по вълшебство (1 курс)   Класна стая по вълшебство (1 курс) EmptyПон 30 Мар 2009, 09:54

Учениците бяха по местата си и чакаха професора.Дървената порта се открехна и тои тръгна към бюрото.Подпря се на него и се запозна с учениците.Тази година ще изочаваме основните понятия и класически заклинания.Проф. Дигъри седна на стола, сложи очилата си и пристипи към урока.

1 урок

Що е вълшебство?

В основата на сички магии стой вълшебството.От него произлизат всички магии именно то ги изочава.От най дълбока древност магиите са се правели с помоща на енергията.До ден днешен най - силната магия е енергията,силата на ума и с малко помощ от други маг. приспособления, каквито са и вашите маг. пръчки.В маг. пръчки също има енергия.Всъщност в процеса на извършване на магията, за да се изпълни желаното от вас снопът маг. енергия деиства по определен начин върху дадения обект, но за това ще говорим в 3 и 4 курс.В извод ще кажа - Вълшебството е енергия, сила с която правим чудеса.Магиите са плод на науката вълшебство.

Как се наричат хората овлядяли вълшебството?

Сички владеят определени части от магията, за това ще ги наричам като общо практикуващи.
Чародеи - предимно са по - слаби практикуващи(като маг. сила)
Вещер - предимно са лоши практикуващи
Вълшебник - недоразвита форма на велик добър практикуващ
Магьосник - развита форма сна велик практикуващ
Маг - една от най - развитите форми

За следващия път сички трябва да се концентрирате и да се опитате да вдигнете предмет само със желанието си.Важно е да ми кажете какви картини минават през ума ви по време на концентрацията.
Върнете се в началото Go down
Слънциту_у_теб
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин
Слънциту_у_теб


Female Брой мнения : 39
Age : 28
Местожителство : ддз
Герой : Алис Кълън
Registration date : 28.03.2009

Класна стая по вълшебство (1 курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая по вълшебство (1 курс)   Класна стая по вълшебство (1 курс) EmptyВто 31 Мар 2009, 22:50

Алис седна и започна да слуша когато урокът свърши се качи да преговори



Домашно по Вълшебство

Когато се концентрирам първо изпразвам умът си не мисля за нищо когато го постигна започвам да виждам следните картини първата и най-често виждам е русо беззащитно момче със зелени очи на полето обградено от мъже в черни мантии аз изблъсквам мъжете и спасявам детето другата е тази в която съм на полето сама концентрирана и съсредоточена върху нещо.
Изготвила:Алис Кълън
Дом:Слидерин
Курс:1
Върнете се в началото Go down
baby_i_love_you4
Учителка по Мъгълознание
baby_i_love_you4


Female Брой мнения : 24
Age : 30
Местожителство : Karlovo
Герой : Elle Woods
Registration date : 01.12.2008

Класна стая по вълшебство (1 курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая по вълшебство (1 курс)   Класна стая по вълшебство (1 курс) EmptyВто 14 Апр 2009, 00:16

Когато се концентрирам не виждам и не чувам нищо,само как испълнявам задачата си успешно.Според мен това е най-важното за концентрация и постигане на целта.Винаги ми е помагала моята картина:едно черно петно и в средата как изпълнявам задачата която ми е поставена.Така винаги се стремя към по-добро и по-бързо изпълнение.Казвали са ми че има и по-добър начин и смятам да ви разкажа и за него,макар че моята картина винаги ми помага.Казвали са ми че когато си представиш черно петно и един пламък,как пламъка се влива в теб започваш да вършиш задачата си плавно и последователно.Не знам колко е добър.Отклоних се малко от темата но знам за 2 вида успешна концентрация и за картините които придава и реших да ги представя,може пък на някой да помогнат.

Екатерина Потър
Грифиндор
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грифиндор
Ученик от Грифиндор
Ученик от Грифиндор
Скарлет Грифиндор


Брой мнения : 26
Местожителство : Лондон
Герой : Скарлет Грифиндор
Registration date : 20.03.2009

Класна стая по вълшебство (1 курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая по вълшебство (1 курс)   Класна стая по вълшебство (1 курс) EmptyПет 17 Апр 2009, 16:23

Скарлет много внимателно слушаше проф. Дигъри, а Вълшевство не бе много трудин предмет. Когато професорът каза домашното тя си записа, а когато часът свърши тя излезе от стаята.
Върнете се в началото Go down
Вики Монтана
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин
Вики Монтана


Брой мнения : 29
Registration date : 02.05.2009

Класна стая по вълшебство (1 курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая по вълшебство (1 курс)   Класна стая по вълшебство (1 курс) EmptyПон 04 Май 2009, 12:49

ДОМАШНО ПО ВЪЛШЕБСТВО

През ума ми минава че,аз съм учителка по всички часове , като изключим летенето.
Върнете се в началото Go down
Plamenuy
Ученик от Хафалпаф
Plamenuy


Брой мнения : 111
Registration date : 19.01.2009

Класна стая по вълшебство (1 курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая по вълшебство (1 курс)   Класна стая по вълшебство (1 курс) EmptyСъб 18 Юли 2009, 20:41

След като професорът приключи със урокът,Ричард реши да си преговори всичко научено и да го запомни.Момчето изавди един лист пергамент,сложи едно шишенце мастило пред себе си и се приготви да пиши.Концентрира съзнанието си и след малко започна да пише със бялото перо въ вдяснаат му ръка.
Домашно по Вълшебство
Концентрацията е доста сложна за постигане и трудно човек може дапостигне нещо,ако не е пълноконцентриран и съсредоточен във това,което иска да види.Лично на мен ми се е случвало,когато затворя очи и се помъча да си представя даден предмет и ли облик на човек,нищо да не стане.В такъв слечай пред теб ти се появява черно петно,което ти пречи да мислиш и по този начн концентрацията ти отслабва.За постигнеш нещо и да можеш да го преместиш само със поглед,изискват се доста усилия,труд и най-вече мисъл,чрез която да можещ да постигнеш своята цел.Не може още от първи път да забиеш поглед въ вдаден предмет и картината ти веднага да се избистри,но постепенно след като пробва човек започва да се усъвършенства и неговите опити стават все по-успешни.

Ричард Дейвис
Хафълпаф
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класна стая по вълшебство (1 курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая по вълшебство (1 курс)   Класна стая по вълшебство (1 курс) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класна стая по вълшебство (1 курс)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая 01
» Стая №1
» Стая №3
» Стая №2
» Стая 02

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство  :: Четвърти етаж :: Вълшебство-
Идете на: